fbpx

Drogie Panny Młode,
z przyjemnością pragniemy poinformować, że w naszym salonie dokonujemy korekt krawieckich WSZYSTKICH sukien ślubnych, wieczorowych i wizytowych.

Korekt krawieckich sukien „z zewnątrz” dokonujemy w miarę możliwości czasowych. W okresie czerwiec-wrzesień może być to trudne do zrealizowania lub wręcz niemożliwe ze względu na bardzo dużo pracy związanej z sukniami zakupionymi w naszym salonie. Od października zapraszamy do realizowania u nas usług korekt krawieckich Waszych sukien ślubnych.

Jeśli zakupiłaś suknię od koleżanki, przez internet, w komisie i nie jest ona idealnie dopasowana do Twojej figury – przyjdź do nas!

Pamiętaj jednak by zadbać o profesjonalną korektę wcześniej ze względów, o których wspomniano powyżej!

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gdyż SPECJALIZUJEMY się w skomplikowanym dopasowaniu sukni ślubnej do sylwetki Panny Młodej. Wiemy, co zrobić, by suknia, którą kupiłaś leżała idealnie.

Ponadto znajdziesz u nas dodatki – welony, bolerka, biżuterię, które uzupełnią i podkreślą Twoją stylizację w dniu ślubu.

Korekta krawiecka najczęściej składa się ze: zwężenia/poszerzenia sukni, skrócenia, wszycia halki, miseczek, by poprawić kształt biustu oraz innych indywidualnych rozwiązań. Usługa korekty może być uzupełniona o czyszczenie i prasowanie sukni. Zapraszamy!