fbpx

Salon

cropped-logo.jpg

Witamy na stronie BELLISSIMY!

Dziękujemy, że jesteś na naszej stronie!
Z pewnością rozpoczęłaś poszukiwania swojej sukni ślubnej,  a w sytuacji tak wielu możliwości wyboru: salonów, projektantów, internetu, komisów i krawcowych możesz czuć się zagubiona.

Nie martw się, trafiłaś w dobre „ręce”.

Bellissima oznacza najpiękniejsza!

Bellissima to nowoczesny salon, który istnieje na mapie Wrocławia od 2003 roku.
Za nami 20 lat doświadczenia. Ubrałyśmy tysiące dziewczyn takich właśnie jak Ty. 

Nasze doświadczenie i pasja to gwarancja, że będziesz czuła się zaopiekowania.
Twój sukces w doborze tej jedynej sukni ślubnej to nasz cel, który nam przyświeca już od momentu, kiedy przekraczasz próg Bellissimy.

Możesz liczyć na nasze zaangażowanie w w proces wyboru Najważniejszej Sukni Twojego życia, o której będziesz opowiadać następnym pokoleniom i która musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom i marzeniom.
Jesteśmy dla Ciebie!
Każde wejście do przymierzalni poprzedzone jest rozmową, podczas której chcemy poznać Twoje oczekiwania i preferencje. Suknia ma być dla Ciebie, dlatego wszystkie suknie są szyte na miarę od podstaw, dzięki czemu możemy wprowadzać różne modyfikacje i udoskonalenia.

Czas oczekiwania na suknię to 6-9miesięcy. W razie pilnej potrzeby przy dostępności tkanin, suknię można również uszyć w krótszym terminie.
Jesteśmy otwarte i chętne do dialogu, dlatego jeśli masz jakieś pytania, szukasz porady lub chcesz po prostu dowiedzieć się jak wygląda wybór sukni, koniecznie do nas zadzwoń lub napisz.
Zachęcamy Cię do śledzenia naszego konta na FB i Instagramie, dzięki czemu, będziesz na bieżąco wiedziała o naszych nowościach, promocjach i ciekawostkach.Mamy nadzieję, że wkrótce się poznamy i będziemy mogły wspólnie stworzyć stylizację ślubną, która wywoła efekt „WOW”

Na progu naszego salonu przysiadła Krasnalka Anka – krawcowa i wieloletnia mieszkanka ulicy Sokolniczej. Stanowi ona symbol tradycji ślubnej tejże ulicy, gdzie szyje się suknie ślubne od niemal 60 lat. Czujemy, że Anka zatrzymała się przy naszym wejściu, bo staramy się godnie kontynuować tradycje krawieckie ulicy Sokolniczej, jako miejsca, do którego okoliczne  Panny Młode wybierają się od lat po zakup sukni ślubnej. Anka jest bardzo pracowita, przy tym ciepła i przyjazna. Ma mnóstwo zleceń, dlatego pracuje dzień i noc, by zdążyć z uszyciem sukni ślubnej na czas. Zadarty nos, pucułowate policzki, długi warkocz i nieodłączna stara Singerka – po tym właśnie poznacie naszą wrocławską mistrzynię igły i nitki.